درباره ما

تخصص ما آسانسورهای هیدرولیک خانگی، آسانسور های خودروبر، آسانسورهای گیرلس، آسانسور های روملس، آسانسور های خورشیدی و غیره ... است. مجموعه‌ای پرتلاش و باانگیزه با همکارانی حرفه‌ای و متخصص و همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود، انطباق معماری محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، توسعه محصول براساس متدولوژی‌های روز عرصه ساختمان و درعین حال ارائه محصولی با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار آسانسور همواره یکی از برنامه‌های راهبردی الماس آسانسور در طول سالیان گذشته بوده است.

به عبارتی دیگر در کنار توجه به نیازهای جاری مشتریان، نگاه مستمر به تغییر و تحولات محصولات در کلان مساله و بررسی و پیگیری روند تغییرات سریع در کسب و کار صنعت آسانسور به جهت پیشرفت اصلی ترین راهبردهای این شرکت می باشند.

هیچگاه از وضع موجود راضی نشده و به نتایج حاصله قناعت نکرده‌ایم. مغرور هم نمی‌شویم چرا که می‌دانیم هنوز راه زیادی در پیش رو داریم. موفقیت را حرکت مستمر رو به جلو تعریف می‌کنیم و آن را معنا خواهیم کرد.

ماموریت ما تعهد به نصب و فروش با کیفیت ترین آسانسور ها و بالابر های خانگی هیدرولیک برای ویلا ها و ساختمانهای قدیمی و جدید است. شکل دهی به آینده این صنعت و جلب بالاترین درجه ممکن که اعتماد مشتریان است.ما هستیم تا زندگی در ساختمانهای بدون آسانسور را راحت تر کنیم و چشم انداز ما مبدل شدن به شرکتی فرا کشوری به جهت تولید و فروش پکیج های آسانسوری و بالابری هیدرولیک با بهترین کیفیت و بهترین قیمت است.

وضعیت وارش آسانسور

اعضا و مشتریان ما

0
+
مشتریان ما
0
+
پروژه ها
0
%
رضایت مشتریان

دیگران در مورد ما چه می گویند :

رضایت کاربران

اهداف شرکت آسانسور و پله برقی الماس آسانسور

  1. تحقیق و بررسی آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور و پله برقی در اروپا و خاور دور و ارائه آنها در کشور برای برخورداری جامعه از تکنولوژی روز این صنعت و رفاه و امنیت بیشتر مصرف کنندگان آسانسور و پله برقی در کشور.
  1. اخذ رضایت مندی مطلوب در بهره برداران و خریداران آسانسور و پله برقی در کشور.
  1. ارائه قیمت های واقعی و مناسب جهت رقابت سالم در صنعت آسانسور.
  1. کاهش در مدت زمان اجرا با بالاترین کیفیت نصب

وارش آسانسور رویای شما را در صنعت آسانسور به واقعیت تبدیل میکند....

    درخواست پشتیبانی